Освітяни перед великим стартом

Освітяни перед великим стартом

Уже традиційно, перед новим навчальним роком, відбулася нарада директорів шкіл Буського району на базі НВК «Буська ЗОШ 1 ступеня-гімназія-інтернат ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка».

У нараді освітян взяв участь голова РДА Петро Мороз.

Начальник відділу освіти Богдан Глуховецький акцентував увагу щодо перспектив та розвитку освітньої галузі району в 2017-2018 навчальному році, тарифікації педагогічних працівників.

У частині методичної роботи з педкадрами Ганна Максим, завідувач РІМЦ, ознайомила керівників з вимогами до конкурсу «Учитель року» . Методисти Світлана Лабінська., Богдана Сорочинська, Галина Нетреба  зупинились на ключових змінах оновлених програм з навчальних дисциплін; методист Любомир  Ціхоцький інформував учасників наради про підготовку усіх шкіл до великого освітянського старту.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top