Отримання зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина

Отримання зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина

Управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації звертає увагу на те, що виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина.

Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачає виплату домогосподарству, яке зекономило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу (залежно від використовуваної системи опалення) .
Домогосподарство може отримати виплати в розмірі до 135 гривень за електроенергію та до 700 гривень за газ.
Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно з 1 липня до 1 вересня 2018 року подати заяву в Управління соціального захисту населення Буської РДА (м. Буськ, вул. Паркова, 8) або ж у сільську рад за місцем проживання. Це потрібно зробити, не чекаючи повідомлення управління соціального захисту населення.
Підприємства – надавачі послуг з газо-, електропостачання надали органам соціального захисту населення поіменні списки осіб, які мають суми невикористаної субсидії, які в свою чергу управлінням соціального захисту були надіслані сільським та селищним радам. Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії має можливість відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовувались для опалення.
Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи або поштового відділення, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, здійснюється субсидіантом самостійно.
На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top