П’ятеро юних бущан отримали паспорти громадянина України

П’ятеро юних бущан отримали паспорти громадянина України

Стало доброю традицією під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Конституції України вручати паспорти громадянина нашої держави молодим людям, яким у ці дні виповнилося 16 років.
В урочистій обстановці 27 червня з рук голів РДА та районної ради Петра Мороза та Богдана Глови, Народного депутата України Михайла Бондара паспорти нового зразка у вигляді ID-картки отримали: Бублик Олександр, Дмитрик Діана, Стадник Олена, Турек Павло, Хвостяк Анастасія.
З привітанням до молодих людей, які отримали паспорти, звернувся завідувач Буського РС ГУ ДМС Ігор Чиж, вручив кожному з них пам’ятки Громадянина України з напутніми словами та текстом Державного Гімну України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top