Пам’ятник Шевченку у Буську встановлять до Дня міста

 Пам’ятник Тарасу Шевченку у місті Буську планують встановити до 920- річчя міста

Буська міська рада у програмі економічного і культурного розвитку міста на 2017 рік передбачила 400 тисяч гривень на встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку.

Вчора відбулась зустріч мера міста Буська Ростислава Сліпця із відомим скульптором Володимиром Сухорським, головним архітектором району Миколою Владикою, головою Буської районної ради Богданом Гловою і заступником Романом Фурдою, громадським активістом , керівником районної Спілки політв’язнів Сергієм Бондаренком.

Після обговорення  проекту пам’ятника, макет якого був представлений для огляду ще під час сесії міської ради і отримав схвальні відгуки, дійшли спільної думки, що пам’ятник буде виготовлений за спеціальною технологією із бетонної основи і  бронзового або мідного покриття, висотою у зріст людини. Загальна вартість скульптури орієнтовно буде становити 300 тисяч гривень. Ще 100 тисяч гривень планують затратити на проведення благоустрою території навколо пам’ятника, тут викладуть нові доріжки із бруківки, встановлять лавочки для відпочинку і зроблять декоративне озеленення. Обговорили також і конкретні терміни виконання робіт, пам’ятник Шевченку має бути встановлений до 1 жовтня , а урочисте відкриття заплановане у день святкування 920-річчя міста Буська.

Нагадаємо, що скульптори Володимир та  Андрій Сухорські є авторами таких величних монументів як пам’ятник Тарасу Шевченку та пам’ятник Юрію Змієборцю у Львові.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top