Пасічництво – поезія сільського господарства. У Буську відбувся семінар бджолярів

Пасічництво – поезія сільського господарства. У Буську відбувся семінар бджолярів

У неділю, 14 лютого, за ініціативи Ради пасічників Надбужжя та її очільника Олег Ільківа, відбувся семінар для бджолярів Буського,DSCN7061 Бродівського, Радехівського, Пустомитівського, Перемишлянського та Золочівського районів Львівщини.
Зібрання викликало неабиякий інтерес, адже сьогодні пасічникам, кількість яких суттєво збільшилась, ніде підвищити кваліфікацію, почути про новинки та поспілкуватися з колегами. В залі були присутні як початківці, так і досвідчені пасічники, за плечима яких десятки років, присвячених улюбленій справі.
DSCN7062Змістовним став виступ науковця «Львівської політехніки», а за сумісництвом голови Львівського осередку братства бджолярів, почесного пасічника України Миколи Грибка, який у своєму виступі охопив широке коло питань галузі, надав практичні поради, акцентував увагу на якості меду та продуктів бджільництва, збуті продукції та цінах, розповів, де можна придбати якісний реманент, як налагодити співпрацю з польськими колегами, відповів на численні запитання.

Голова районної спілки пасічників Олег Ільків закликав бджолярів до згуртованості, налагодження більш тісної співпраці поміж всіма пасічниками, як в межах району, так і області, країни підтримувати та надалі розвивати дружні зв’язки з іноземними партнерами, обіцяв допомагати у вирішенні усіх проблемних питань.

Надалі з трибуни виступив головний редактор журналу “Український пасічник” Микола Осташевський, який наголосив на основних проблемах роботи пасічників.

DSCN7063Зазначимо, що журнал друкує багато корисної інформації, яка допомагає бджолярам, приділяє увагу утриманню та розведенню бджіл, методам виробництва та переробки воску, пилку, маточного молочка, тощо. Також на сторінках журналу пасічники–початківці можуть задати питання та одержати фахову відповідь.
На завершення бджолярі поспілкувалися поміж собою, обмінялися досвідом, домовилися щоквартально проводити такі семінари-навчання.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top