Передвеликодній благоустрій. У Буську комунальники активно впорядковують центральний парк ім. Івана Франка

Передвеликодній благоустрій. У Буську комунальники активно впорядковують центральний парк ім. Івана ФранкаDSCN7548

Цього тижня у нашому райцентрі працівники міського комунального господарства розпочали прибирання та впорядкування парку ім. Івана Франка (пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення, закладений польським графом Бадені в кінці ХVII століття).

Комунальники очищають територію парку від сухого гілля, повалених дерев, самосіву деревини та викорчовують старі пеньки. На впорядкованій території, там де це необхідно, незабаром висадять молоді дерева. Обсяг робіт значний, але до Великодніх свят заплановано благоустрій паркової зони завершити.

DSCN7547

DSCN7549

 

 

 

 

 

 

 

DSCN7552На сьогодні вже впорядковано три квартали парку – це територія, що прилягає до автостанції та площі Звитяги.

Зазначимо, що з року в рік Буський міський парк із чагарників та хащів перевтілюється у впорядковану паркову зону відпочинку бущан та гостей міста. У 2012 році завершили асфальтування центральної та бічних доріжок;  у 2013 – змонтували нові лавки для відпочинку. Цього року заплановано впорядкувати, встановити нове сучасне освітлення та відремонтувати парковий дитячий майданчик.

 

DSCN7558DSCN7562

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top