Перевізники Львівщини заявили про підвищення тарифів у маршрутках на 30-40%

Перевізники, які працюють на міжміських та позаміських маршрутах Львівщини, попередили своїх пасажирів, що з 10 січня їх очікує підвищення проїзду на 30-40%

Про це 28 грудня на прес-конференції повідомив директор ТзОВ «Самбірська АТП-14608» Іван Романяк.

«Тарифи після нового року будуть підніматися. Тільки вирішується питання, з якого числа. Думають, орієнтовно після свят, з 10 січня. Тарифи піднімуться від 30 до 40%», – зазначив Іван Романяк.

За його словами, зараз йдеться тільки про приміські та міжміські перевезення.

«Ми прорахували, є алгоритм виконання будь-яких розрахунків. В деяких підприємствах він становить 40%, в деяких 45%. До прикладу, в Івано-Франківську тарифи на перевезення піднімають на 55% з 4 січня. Останній раз тарифи були затверджені ще два роки тому. За цей період зросла вартість запасних частин, мастильних матеріалів, пального», – запевнив Іван Романяк.

Водночас він зазначив, що підняття тарифів на перевезення – це виключно право кожного перевізника. Вони роблять розрахунки своїх витрат та доходів. Виходячи з того, і визначають тариф. Тому жодних погоджень для цього не потрібно.

Використано інформаційні матеріали http://zik.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top