Переволочнянські школярі посадили сосновий ліс

Переволочнянські школярі посадили сосновий ліс 

У пташиний гомін весняного лісу впліталися дзвінкі дитячі голоси. Це учні 5-9 класів НВК «Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.» разом з учителями розпочали трудовий день на місцях санітарної вирубки дерев. Помічник лісничого Ожидівського лісництва Ю.В.Малий провів з учнями інструктаж з техніки висадки жолудів і саджанців сосни. Досвідчений, залюблений у свою професію, Юрій Володимирович у цікавій формі розповів школярам про життя дерев і їхню користь. Разом з учнями він бережно саджав у ямки тоненькі пагінці сосни. Народжені із шишкових насінин, дбайливо виплекані людськими руками у розсаднику, малесенькі пагінці тулилися до землі, яка радо приймала їх у своє лоно. Рівними смугами простягнулися у далеч лісу ряди майбутніх дерев.

Під пильним оком майстра лісу Підставського П.М. учні працювали охоче і сумлінно. Всього на площі 1,8 га було висаджено 12000 саджанців сосни і жолудів.

Промине багато часу, поки з молодих паростків виростуть зеленокосі дерева. Після закінчення роботи майстер лісу Підставський П. М. пригостив смачним обідом усіх школярів. Трішки втомлені, але задоволені тим, що подарували природі день народження нового лісу, з веселою гаївкою повернулися додому.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top