Перша леді держави Марина Порошенко вдруге відвідає Буський район

Перша леді держави Марина Порошенко вдруге відвідає Буський район

Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Візит запланований на п’ятницю, 3 листопада. Марина Порошенко планує відвідати Буську районну асоціацію інвалідів, реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» у місті Буську.

Нагадаємо, що це вже другий візит дружини президента до нашого району. Вперше Марина Порошенко відвідала надбужжя 25 червня, тоді перша леді держави оглянула експозиції старовинного Олеського замку та ознайомилася з творчими досягненнями гуртківців Олеського, Буського будинків дитячої та юнацької творчості, які продемонстрували поважній гості свої вміння у виготовленні різноманітних плетених виробів, виробів з бісеру, паперу.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top