Перші навчально-польові збори майбутніх захисників

Перші навчально-польові збори майбутніх захисниківФото0563

У п’ятницю 22 квітня на Золочівському військовому полігоні, у рамках допризовної підготовки юнаків, відбулися навчально-польові збори та навчання зі стрільби школярів-старшокласників Буського району. Захід організований Буським районним відділом освіти спільно з громадською організацією «Буська районна асоціація ветеранів АТО». Ветерани АТО провели для Надбужанських юнаків та дівчат курс практичних навчань з тактичної медицини. Учні на практиці ознайомилися з наданням першої медичної допомоги на полі бою та евакуацією поранених в умовах бою.
Фото0562Вишкіл для школярів провели: військовий медик, ветеран АТО , «Айдарівець» Довбиш Павло, ветеран АТО співзасновник асоціації атовців району Роман Фурда та волонтер Володимир Олійник.

Детальніше на цю тему розповідає ініціатор вишколу, співзасновник районної асоціації ветеранів АТО Роман Фурда

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top