Перші троє юнаків з Буського району направлені для проходження військової служби у ЗСУ

Перші троє юнаків з Буського району направлені для проходження військової служби у ЗСУ

15 червня Буським районним віськовим комісаріатом перших троє юнаків з населених пунктів району відправлено на збірний пункт у м.Львів, звідки призовників направлять у військові частини для проходження військової служби у Збройних Силах України.

Серед тих, хто навчатиметься військової справи та захищатиме нашу державу: Масловський Ярослав із Заводського, Яйко Максим із  Андріївки, Костюк Степан із Яблунівки.

З напутніми словами до майбутніх захисників звернулися голова РДА Олег Коваль, перший заступник голови РДА, голова районної призовної комісії Богдан Гринишин та військовий комісар Ігор Томачук. Посадовці побажали юнакам з честю виконати свій громадянський обов’язок, здобути військову спеціальність, здоровими та неушкодженими повернутися до рідної домівки, де їх чекатимуть рідні, друзі та знайомі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top