Перший на Львівщині кооперативний молокопереробний завод збудують в Утішкові

Перший на Львівщині кооперативний молокопереробний завод збудують в Утішкові. 1 млн. доларів надасть уряд Канади. Решта коштів – $300 тис. мають становити  інвестиції від виробників молока

Сьогодні забудовник вже відбив межі орендованої ділянки, а це близько 3-ох гектарів. Розпочато розроблення проекту будівництва.

Побудова молокозаводу допоможе вирішити проблему низької закупівельної ціни, на яку весь час нарікають фермери. Скооперувавшись, дрібні фермери та середні господарства після відкриття такого заводу зможуть самостійно визначати ціну молока.

Зазначимо, що будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Буському районі фінансується на 1 млн. доларів за підтримки уряду  Канади. Решта коштів – $300 тис. мають становити  інвестиції від виробників молока. Планується, що фермери, які здаватимуть на завод від 100 літрів молока на день, зможуть інвестувати до 50 тис. грн, а більш потужні виробники молока (спроможні здавати до 1500л/день) вкладуть у справу  750 тис. грн).

На кожну суму вкладених інвестицій з боку товаровиробників, уряд Канади у фонд інвестора перераховує суму, аналогічну вкладеним інвестиціям. Тобто інвестори – товаровиробники стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

Ми поспілкувалися з директором майбутнього кооперативного молокопереробного заводу Андрієм Бліновським та дізналися усі деталі будівництва, функціонування та перспективи такого підприємства, деталі слухайте у Новинах(17.12.2019) в ефірі Буського Радіо 87.5FM

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top