Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул взяв участь у відкритті двох спортивних майданчиків у Буську

Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул взяв участь у відкритті двох спортивних майданчиків у Буську

Перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул спільно з Народними депутатами Михайлом Бондарем, Миколою Величковичем, начальником управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрієм Майбородою , депутатом Львівської обласної ради Степаном Раком ознайомилися із спортивною інфраструктурою міста Буська. Поважні гості разом з керівниками району головою РДА Петром Морозом та головою райради Богданом Гловою оглянули комплекс спортивних майданчиків, колишній стрілецький тир, басейн та стадіон Буської дитячо-юнацької спортивної школи.

 

 

 

 

 

Ігор Гоцул також взяв участь в урочистому відкритті двох майданчиків за обласною програмою «Спортивний майданчик», зокрема майданчика зі штучним покриттям розміром 42 х 22 метри та майданчика з тренажерним обладнанням на території спортивного комплексу Буської ДЮСШ. Освятив спортивні майданчики отець Микола Салабай, а першими, хто випробував свої сили у змаганнях з футболу на новому полі були “Маленькі леви” із Новомилятинського дитячого будинку “Добре серце”.
Делегація високопосадовців детально оглянула й приміщення басейну спорткомплексу, разом із районною владою обговорили шляхи залучення коштів на реконструкцію зазначеної споруди.

 

 

 

Не менш почесною місією було відкриття районних змаг з легкої атлетики, приурочених Дню Гідності та Свободи, а також нагородження тренерсько-викладацького колективу спортивного закладу з нагоди 30-річчя заснування спортивної школи. Свої почесні грамоти за невтомну працю на спортивно-організаторській ниві отримали: директор Буської дитячо-юнацької спортивної школи Богдан Пасічник, голова федерації легкої атлетики району Михайло Гаєвський, тренер з футболу  Буської ДЮСШ Іван Томків та старший тренер спортивної школи Володимир Єретик.

На урочистих заходах також були присутні імениті спортсмени Надбужжя: чемпіон Європи із стрільби з лука Володимир Хоменко, паралімпійський чемпіон Антон Дацко, батько чемпіона світу з настільного тенісу Віктора Дідуха- Ігор Дідух, голова районної федерації кіокушинкай карате Віталій Крюков.

 

 

 

 

Спільне фото на пам’ять

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top