Перший заступник начальника Буської ОДПІ проведе особистий прийом громадян в Ожидові

Перший заступник начальника Буської ОДПІ проведе особистий прийом громадян в Ожидові

Буська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє :

З метою сприяння громадянам у вирішенні за місцем їх проживання питань, з якими вони звертаються до органів ДФС та на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» у приміщенні Ожидівської сільської ради (с. Ожидів, Буський район)

21 лютого 2018 року з 10 год. до 12 год. проведе особистий прийом громадян перший заступник начальника Буської ОДПІ Романів Андрій Іванович.

Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому, звертатись за адресою: м. Буськ, пл.900 річчя Буська, 1, кабінет № 20, або за телефоном (03-264) 3-06-12.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top