Перспективний план розвитку території обговорили у селі Сторонибаби

Перспективний план розвитку території обговорили у селі Сторонибаби

20 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації Петра Мороза з громадою села Сторонибаби по обговоренню плану перспективного розвитку населеного пункту на найближчі три роки.

Окрім цього, для мешканців села провели мультимедійну презентацію-звіт про роботу, яка була виконана в районі по реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку в 2016-2018 роках.
Серед пропозицій, які були подані громадою до перспективного плану розвитку території: заміна вікон та дверей на енергозберігаючі у місцевому закладі освіти, влаштування вуличного освітлення.
Участь у зустрічі взяло близько 30 осіб.

Нагадаємо, що обговорення по формуванню пропозицій до районного плану розвитку територій на 2019-2021 роки відбуваються за дорученням Президента України Петра Порошенка та триватимуть впродовж двох місяців.
Із графіком усіх зустрічей з громадами населених пунктів Буського району можна ознайомитися тут

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top