Pianoboy Дмитро Шуров видає свій вже четвертий студійний альбом, який отримав назву Хісторі.

 Pianoboy Дмитро Шуров видає свій вже четвертий студійний альбом, який отримав назву Хісторі

22 листопада Pianoboy Дмитро Шуров видає свій вже четвертий студійний альбом, який отримав назву Хісторі. Складатиметься він з 10 пісень і відкриватиме цей перелік композиція Я Можу Все. За словами самого Піанобоя ця пісня давалася йому, напевно, найскладніше з усіх написаних, але водночас це і дуже особлива композиція
«Ця пісня , мабуть, одночасно найбільш епічна та інтимна одночасно. З одного боку це дуже масштабний трек, в якому є і оркестри, і хори, і живі роялі. А з іншого боку це жива емоція того, що ти набагато більше можеш зробити з допомогою коханої людини».
Саме з таким настроєм Піанобой і приступив до написання композиції ще у 2017 році. Впродовж двох років він усіляко її переробляв, аж поки для отримання специфічного концертного звучання не запросив до запису свій фан-клуб, який теж заспівав у композиції Я Можу Все.
«В приспіві я вимкнув свій вокал і в результаті і він там хоч і є, але тихенько. А приспів і саме цю фразу «крила» співають фани. І це додало саме того, чого я хотів».
Таким чином пісня вийшла дуже специфічною і сам автор називає її лейтмотивом усього майбутнього альбому.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top