Під час зимових канікул учні шкіл Буського району відвідали музеї міста Львова

Під час зимових канікул учні шкіл Буського району відвідали музеї міста Львова

Різдвяні канікули із користю! Школярі з Топорова , Утішкова та Соколівки відвідали музеї Львова.

Цікавою і змістовною виявилась експозиція Музею визвольної боротьби України, що висвітлює боротьбу за суверенність українських земель. Неабиякий інтерес викликав розділ, присвячений історії української дивізії «Галичина», а також організації ОУН та УВО.
Пам’ятки експозиції допомагають відвідувачам краще зрозуміти складні і трагічні сторінки нашої історії, ту жертовність кращих синів та дочок нашої нації, які, незважаючи на всі перешкоди, боролись, гинули, але не встали на коліна перед ворогом і здобули Українську Державу.
В Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського школярі дізналися про львівський період життя видатного політичного діяча, змогли побачити оригінали перших видань книг Грушевського, його особисті речі, листи,документи,фото.
У шести експозиційних залах Музею висвітлюються практично всі етапи життя та праці вченого. На одній вулиці з музеєм Грушевського – музей Івана Франка, в якому зберігаються майже всі першовидання творів письменника, архівні документи, фотографії, рукописи, матеріали, що стосуються літературно-наукової, політичної і громадської діяльності. Зацікавлено учні Бущини оглянули окрему залу присвячену всесвітній славі Івана Франка. У підсумку надбужанські школярі отримали цілу низку позитивних емоцій, розширили свій світогляд та збагатилися новими історичними знаннями.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top