Підготовка до Міжнародного фестивалю меду «Надбужанські медобори” триває

Підготовка до Міжнародного фестивалю меду «Надбужанські медобори” триває

Сьогодні, 4 серпня, голова РДА Петро Мороз за участю голови районної ради Богдана Глови провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення ІІ Міжнародного фестивалю меду «Надбужанські медобори», який відбудеться у неділю, 13 серпня, починаючи з 12 години і до пізнього вечора, на території музею-заповідника «Олеський замок».
Серед учасників та гостей свята, яке пройде вже другий рік поспіль, стануть бджолярі з України та Польщі, керівники органів влади, місцеві мешканці та численні туристи. Кожен відвідувач під час фесту матиме нагоду не лише побувати з екскурсійною метою в перлині Золотої підкови – Олеському замку, але й скушувати запашний мед різних сортів, медовуху, ознайомитися з сучасним реманентом пасічників, взяти участь у майстер-класах, які проводитимуть досвідчені бджолярі. Святкову атмосферу підсилять концертною програмою кращі вокальні та танцювальні колективи району та області, окремі виконавці, які даруватимуть чудовий настрій глядачам.
Організатори підготували для гостей ряд цікавих родзинок, різноманітну сувенірну продукцію з емблемою свята, море незабутніх вражень.
Метою проведення фесту є популяризація професії пасічника, актуалізація споживання екологічно чистої, корисної продукції бджільництва, реклама та продаж сучасного реманенту, привернення уваги до історичної та культурної спадщини українців, їх традицій.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top