Підходить до завершення березень, а разом із ним і Шевченкові дні в надбужанських школах

Підходить до завершення березень, а разом із ним і Шевченкові дні в надбужанських школах

Цікавими та насиченими вони видалися для учнів ОЗНЗ «Красненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1». Конкурси, виховні години, участь у мітингу біля пам’ятника Шевченку в селищі – і нарешті традиційне свято «Тарас Шевченко наш. Він для усіх століть», яке підготували учні 9-А (кл.кер. Замроз І.Є., вчитель біології) та 9-Б (кл.кер. Волошин С.Б., вчитель англійської мови) класів 29 березня.
Проникливе відео з декламуванням вірша «Борітеся – поборете» у виконанні Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна одразу налаштувало глядача на таємничий серйозний лад.
Ушанувавши пам’ять героїв хвилиною мовчання, дев’ятикласники плавно перейшли до коротких, але цікавих біографічних фактів, які підсилювали інсценізаціями, літературно-музичними композиціями та вдало підібраними слайдами.
Таланти наших учнів проявились і у вокальному жанрі. Дівочий ансамбль виконав «Думи мої, думи, мої», «Летить галка», «На високій дуже кручі», «Реве та стогне Дніпр широкий». А на завершення дев’ятикласники, та й увесь зал, виконали пісню «Боже великий, єдиний».
Щороку ми святкуємо Шевченкові дні й щороку відкриваємо великого Кобзаря по-новому. Щоразу вбачаємо

пророчі слова та актуальність думки в його творах, любуємось красою його картин та насолоджуємось красою та мелодійністю його мови. Поки Шевченко живий у наших серцях, доти й  Україна наша жива!

 

 

Інформаційні матеріали відділу освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top