Підприємство із Надбужжя перемогло у обласному конкурсі “Краще мале підприємство Львівщини”

Переможцем конкурсу у номінації “Краще мале підприємство Львівщини” стала керівник Буського приватного підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель 132bd7f46eab

У п’ятницю, 2 вересня, у сесійній залі Львівської обласної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення в Україні Дня підприємця.
Так, у рамках святкування голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив нагороди переможцям обласних конкурсів у номінаціях “Краще мале підприємство Львівщини”, “Краща жінка-підприємець Львівщини” та “Кращий молодий підприємець Львівщини”, а також нагородив підприємців подяками та почесними грамотами облдержадміністрації. Серед переможців була і наша землячка – керівник Буського приватного підприємства «Ківшсервіс» Ольга Хаммель.
“Бути підприємцем сьогодні – це особлива праця. Це успіх, який залежить від власних сил, розуму та вміння будувати власний бізнес. Ви створюєте нові робочі місця, постачаєте на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюєте бюджет області та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми – ремонтувати школи й садочки чи будувати дороги, – зазначив Олег Синютка. – Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою та успішною”.
Також для усіх присутніх виступив галицький академічний камерний хор під керівництвом народного артиста України, професора Василя Яциняка.4957da1167fa
Учасниками урочистості у Львові стали також керівник апарату РДА Євген Кичурчак та редактор Буського районного часопису «Воля народу» Микола Іванців.
Довідка:
День підприємця в Україні відзначається у першу неділю вересня. Свято встановлено Указом Президента у 1998 році.

фото Миколи Іванціва

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top