Підприємство з іноземними інвестиціями розпочало свою діяльність у Буському районі із ремонту дороги
Підприємство з іноземними інвестиціями розпочало свою діяльність у Буському районі із ремонту дороги
Вчора, 29 квітня, працівники компанії “ДРОГ-БУД УКРАЇНА” – новоствореного підприємства із польськими інвестиціями , розпочали ремонт дороги Красне-Золочів на відрізку від Красненської лікарні до відремонтованої ділянки цієї траси.
Ямковий ремонт проводять за іноваційною технологією струменевим методом : із ям повітрям видувається бруд, волога, потім подають бітумну емульсію, наповнюють щебенево-бітумною сумішшю, завершують верхнім шаром щебню дрібної фракції та утрамбовують. Компанія проводить ремонт дороги за власний кошт, роблячи внесок у соціальний розвиток району. Інвестори зацікавлені, щоб дорога, яку вони теж будуть використовувати, була у належному стані .
Як розповів Буському радіо директор компанії Роман Галабуд, на початку квітня розпочнеться монтування сучасного асфальто-бетонного заводу і через місяць він запрацює на повну потужність, а це доволі великий об’єм продукції – 160 тонн асфальтобетону за 1 год.
На даний час тривають роботи по впорядкуванню території майбутнього заводу, поверхню очищають від зарослі, знімають верхній родючий шар землі, вирівнюють і втрамбовують площадку, під’їзну колію уже привели до належного стану і після дозволу на введення в експлуатацію тут уже можна буде приймати вагони і вивантажувати щебінь.
Роман Галабуд розповідає про компанію та проведені роботи
Comments