Підприємство з іноземними інвестиціями розпочало свою діяльність у Буському районі із ремонту дороги

  Підприємство з іноземними інвестиціями розпочало свою діяльність у Буському районі із ремонту дороги

Вчора, 29 квітня, працівники компанії “ДРОГ-БУД УКРАЇНА” – новоствореного підприємства із польськими інвестиціями , розпочали ремонт дороги Красне-Золочів на відрізку від Красненської лікарні  до відремонтованої ділянки цієї траси.

Ямковий ремонт проводять за іноваційною технологією струменевим методом : із ям повітрям видувається бруд, волога, потім подають бітумну емульсію, наповнюють щебенево-бітумною сумішшю, завершують верхнім шаром щебню дрібної фракції та утрамбовують.  Компанія проводить ремонт дороги за власний кошт, роблячи внесок у соціальний розвиток району. Інвестори зацікавлені, щоб дорога, яку вони теж будуть використовувати,  була у належному стані .

Як розповів Буському радіо директор компанії Роман Галабуд, на початку квітня розпочнеться монтування сучасного асфальто-бетонного заводу і через місяць він запрацює на повну потужність, а це доволі великий об’єм продукції – 160 тонн асфальтобетону за 1 год.

На даний час тривають роботи по впорядкуванню території майбутнього заводу, поверхню очищають від зарослі, знімають верхній родючий шар землі, вирівнюють і втрамбовують площадку, під’їзну колію уже привели до належного стану і після дозволу на введення в експлуатацію тут уже можна буде приймати вагони і вивантажувати щебінь.

Роман Галабуд розповідає про компанію та проведені роботи

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top