Підприємці з Китаю ознайомились із роботою підприємства розташованого неподалік міста Буська ТзОВ “ГАЛІЦІЯ ГРІНЕРІ”

Підприємці з Китаю ознайомились із роботою ТзОВ “ГАЛІЦІЯ ГРІНЕРІ”

У середу, 19 червня, управління інвестиційної політики ЛОДА спільно з Буською райдержадміністрацією організувало промотур для делегації з Китаю, яка перебуває з офіційним візитом на Львівщині.

Згідно з програмою промотуру для іноземців було організовано відвідування Буського підприємства Galicia Greenery. Члени делегації, до якої входять представники 14 компаній з Китаю, мали можливість ознайомитись з веденням бізнесу в агропромисловому секторі.

Окрім цього, також було продемонстровано землі сільськогосподарського призначення та посівні площі в районі, високо оцінено іноземною стороною наш потенціал.

Після ознайомлення делегації Китаю з роботою тепличного комплексу, яке провів директор підприємства Сергій Ленчук, перший заступник голови РДА Олег Ільків подарував на згадку іноземцям від голови райдержадміністрації Петра Мороза презентаційну продукцію.

 

 

 

 

 

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top