Пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечений сімей та внутрішньо переміщених осіб

Пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечений сімей та внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 року №1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та  внутрішньо переміщених осіб» з 1 грудня 2016 року по 1 червня 2018 року у Львівській області реалізується пілотний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та  внутрішньо переміщених осіб.

Пілотний проект реалізується Кабінетом Міністрів України спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку у рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”.

Учасниками пілотного проекту є непрацюючі працездатні особи з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та внутрішньо переміщені особи.

Форми участі в пілотному проекті:

– отримання послуг із сприяння працевлаштуванню, у тому числі на нові робочі місця;

– отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності;

– участь в громадських роботах.

Фінансова допомога надається одноразово шляхом оплати обласним центром зайнятості за заявою-дорученням учасника пілотного проекту витрат на закупівлю обладнання та матеріалів для організації підприємницької діяльності, передбачених його бізнес-планом.

Сума фінансової допомоги, що повертається учасником пілотного проекту, зменшується на суму сплачених податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Фінансова допомога не повертається, якщо:

– сума сплачених у відповідному році податків, зборів (обов’язкових платежів) і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевищує суму фінансової допомоги, що повинна бути повернута за такий рік;

– учасник пілотного проекту працевлаштовує в перший рік участі в пілотному проекті не менше як двох інших осіб із числа членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше як на два роки (за направленням центру зайнятості).

Для участі в проекті необхідно подати до управління соціального захисту населення заяву про участь.

За додатковою інформацією просимо звертатись до управління соціального захисту населення Буської районної державної адміністрації за адресою: м. Буськ, вул. Паркова, 8 або за тел. 2-14-53 (запитувати Юлію Лащук), а також у Буський районний центр зайнятості  (Гаврилюк Марта Володимирівна – заступник директора, тел.2-13-08).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top