Пілотний проект “Рука допомоги” сприяє бущанам у започаткуванні власної справи

Пілотний проект “Рука допомоги” сприяє бущанам у започаткуванні власної справи

У Буському районі започаткують ягідну плантацію. Її закладе майбутній підприємець Андрій Бобало, котрий 23 липня захистив перед членами комісії свій бізнес-план. Отож, невдовзі смакуватимемо “Ягодою від Андрія”. Саме так називатиметься його господарство.

Зазначимо, що на Львівщині вже 15 учасників проекту захистили свої бізнесплани

В управлінні соціального захисту населення Львівської ОДА затвердили ще 15 бізнес-планів учасників проекту «Рука допомоги», з яких 4 – бізнес-плани розширення суб’єктів господарювання, що створять 8 нових робочих місць для членів малозабезпечених родин, учасників АТО і вимушених переселенців.

Швейний цех працевлаштує швачку та розкрійника, продуктовий магазин в Золочеві – двох касирів, підприємство з деревообробки – рамника та водія автонавантажувача, двох помічників візьме підприємець, що надає послуги з укладання бруківки в Миколаївському районі. Центр зайнятості вже направив працівників до підприємців.

11 бізнес-планів захистили майбутні підприємці з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, 4 підприємця працюватимуть у сфері сільського господарства: переселенець із Криму вирощуватиме опеньки в Червонограді, у Буському районі буде ягідна плантація, а в Радехівському районі підприємець надаватиме послуги з обробітку землі для населення. Ще одна учасниця планує надавати юридичні послуги підприємцям, що ведуть діяльність у сільському господарстві.

Приємно та незвично, що одразу двоє учасників проекту зі Львова вирішили пов’язати бізнес із навчанням дітей. Станіслав Шаболта, соціальний педагог за освітою, планує організувати футбольну школу, а Іван Федорич – гурток робототехніки та курси програмування.

Дві підприємниці захистили бізнес-плани косметичних салонів: один в Радехові, другий – в Бориславі. Інші підприємці обрали сфери туризму, послуг із ремонту одягу та громадського харчування.

Всі вони, за рішенням  комісії, отримають фінансову допомогу на закупівлю обладнання та матеріалів для започаткування власної справи.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top