Пісні Майдану та війни презентував гурт “Кулі” на сцені Буського РНД

Пісні Майдану та війни презентував гурт “Кулі” на сцені Буського РНД

У четвер, 21 лютого, в актовій залі Буського районн6ого народного дому виступив з концертною програмою “Героям слава” виступив військово-патріотичний гурт “Кулі”.

Учасники Революції Гідності, а пізніше – бійці першого батальйону нацгвардії імені Кульчицького Зиновій Медюх та Максим Перев’язко за чотири роки бойових дій дали більше тисячі концертів на передовій – від Станиці Луганської і до Маріуполя.

У репертуарі гурту і патріотичні, і народні пісні, зокрема «Мамо не плач», «Хлопчина з майдану», «Дівчина з майдану», «Доброго вам дня», «Слава Україні», ін.

Зазначимо, що гурт “Кулі” – учасники проекту “Пісні війни”, а також лауреати фестивалю “Пісні, народжені в АТО”.

Гурт під час концерту підтримували опласками глядачі, а начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька наприкінці передала виконавцям від голови РДА Петра Мороза книгу львівського журналіста, ветерана АТО Влада Якушева “Карателі”, презентація якої нещодавно відбулася у Буському РНД.

Зазначимо, що гурт “Кулі” виступить з концертами ще цього тижня у селах Ожидів та Топорів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top