Питна вода для наших дітей. У Красненському ДНЗ “Калинонька” до кінця місяця облаштують водопостачання

Питна вода для наших дітей. У Красненському ДНЗ “Калинонька” до кінця місяця облаштують водопостачання

dscn9724

Свердловина вже пробурена. До кінця цього місяця сількомунгосп підведе воду до садочка

Епопея з облаштуванням свердловини та забезпеченням питною водою дітей з дитячого садочка “Калинонька” смт. Красне триває вже майже рік. Але й дотепер питну воду для діточок завозять у бочках, затрачаючи на це кошти, яких  і так  обмаль…

Вчора, 8 грудня, під час чергового засідання сесії Буської райради на такій гострій проблемі наголосив голова батьківського комітету дошкільної установи Володимир Юхима. Від імені батьківського колективу п. Володимир попросив посприяти у вирішенні даного питання наших районних депутатів. Нагадаємо, що на початку цього року Буська районна рада долучилася співфінансуванням і  виділила 55 тис. гривень на такий проект, у свою чергу Красненська селищна рада виділила 70 тис. Начальник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк додав, що виділені кошти потрібно освоїти саме до кінця цього року, бо вже на наступний, допомогти фінансово цьому проекту райрада не зможе, нас чекають нові потужні видатки і коштів буде обмаль.

golovaВ чому ж тут проблема? Ми вирішили поцікавитися даним питанням у Красненського селищного голови Миколи Чучмана. Деталі слухайте у нашому інтерв’ю.

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top