Пластуни Бущини взяли участь в урочистому відкритті Пластового року у Новояворівську

Пластуни Бущини взяли участь в урочистому відкритті Пластового року у Новояворівську

Цієї неділі нас привітно зустрічав Новояворівськ. Саме тут 335 пластунів розпочинали Пластовий рік. Серед них були й пластуни зі Станиці Красне. Разом зі своїми виховниками вони зустріли незабутній веселий, сповнений нових емоцій та знайомств пластовий рік. Розпочався церемоніал із врочистого вимаршу вулицями міста, спільної молитви та привітань від представників влади.

А далі –  пластова родина веселилась із задоволенням. Креативна команда організаторів не давала сумувати нікому. Власноручне розмальовування яворівських іграшок, виготовлення коників-мотанок, малюнки на склі допомагали розвивати майстерність та творчість. Для бажаючих випустити пару було підготовано боксерський ринг з двома парами бійцівських рукавиць. Хлопці не боялися повернутися додому з кількома синцями під оком і активно брали участь у такому, можна сказати, небезпечному активітеті. Стрільба з рушниці, переправа та веселі старти не давали всидіти на місці. Ну, а якщо хтось із гостей чи учасників дійства дуже захоплюється хімічними експериментами – відбувалась їх демонстрація, яка вартувала уваги. Для любителів солодощів тут теж був рай. Різноманітна домашня випічка чудово смакувала з карпатським чаєм, настояним на ароматних травах.

Ну, звичайно ж, родзинкою Відкриття Пластового Року була теренова гра. Юнацтво повністю могло  показати свої вміння зі стрільби, витривалості, свою кмітливість та винахідливість. Як і годиться на завершення кращі серед кращих були нагороджені за проявлені успіхи. Думаю, що кожен повертався додому з чудовим настроєм та бажанням продовжувати Велику Гру (Пласт – Велика Гра), а це – найбільша нагорода для душі.

Щиро дякуємо усім за чудові емоції, допомогу, розуміння та сподіваємося швидкої нової зустрічі.

Наталія Сапріянчук

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top