Пластуни Буського району взяли участь у відзначенні 104-ї річниці Першої Пластової Присяги у Львові

Пластуни Буського району взяли участь у відзначенні 104-ї річниці Першої Пластової Присяги у Львові

«Пластун колишнім не буває» – і це правда. Той, хто одного разу загорівся пластовою ідеєю, пронесе її у своєму серці через усе життя. Саме у цьому ми черговий раз переконались побувавши на святкуванні Дня Першої Пластової Присяги у Львові 9 квітня. На врочистому церемоніалі ми зустріли як немовлят у візочках, яких на святкування привезли мами-пластунки, так і сивочолих, поважного віку, людей. У кожного з них в очах горіла іскорка любові та щирої радості, адже в суботу зібралось понад 1400 пластунів з Львівської округи. Приємною несподіванкою для всіх стала зустріч з «пташатами» (маленькими пластунами віком від 4 до 6 років), які з особливою гордістю та дорослою витривалістю брали участь у всіх церемоніалах.

SAM_3142 SAM_3219

Станиця Красне святкуває свій двадцятий день народження цьогоріч. Приємно, що розпочати відзначення ми змогли саме зі Львова, міста, де зародився український Пласт.SAM_3196

 

Найпам’ятнішим цей день став для нашого юнацтва, адже 13 з них склали свою Пластову Присягу: Владислав Атаманчук, Олена Кутянська, Роксолана Соляревич, Анастасія Гула, Софія Кунець, Надія Саміло, Максим Чумак, Соломія Сапотюк,Олексій Воробйов, Соломія Лотошинська, Діана Третяк, Анна Тимуш, Василина Політило. Незважаючи на те, що частина учасників заради мандрівки прокидалась рано-вранці, жоден не поскаржився на втому.

Традиційно ми вшанували провідника ОУН – Степана Бандеру, біля якого зробили пам’ятну світлину.

Розпочалось все дійство із молебеня до Христа Милосердного, який відбувся біля пам’ятника митрополиту Андрею ШSAM_3123ептицькому. Звідти врочистим вимаршем вся пластова родина вирушила до проспекту Свободи, де продовжилось святкування 104-ої річниці Першої Пластової Присяги. Хочу зауважити, що до пластунів завітали представники влади, які привітали всіх присутніх. По завершенню всі рушили на Личаківське кладовище вшанувати пам’ять героїв. Традиційні церемоніали довели, що майбутнє нашої держави творимо саме ми і саме зараз. Адже, далеко не кожного можна іменувати «Скобом» чи «Вірлицею».

На згадку про цей чудовий день ми привезли додому відзначки, які з гордістю красуватимуться на одностроях.

Наталія Сапріянчук ,

референт УСП та УПС

Станиці Красне Пласту – НСОУ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top