Пластуни з Луганщини ознайомилися з культурною перлиною України – музеєм-заповідником “Олеський замок”

Пластуни з Луганщини ознайомилися з культурною перлиною України – музеєм-заповідником “Олеський замок”

Впродовж трьох днів 22 – 24 липня у Львівській області перебувають та знайомляться з культурним і духовним життям нашого краю пластуни з Луганської області.

Юнаки і дівчата віком 11-18 років з НСОУ Пласт Станиці Сєвєродонецьк на чолі з своїм керівником – педагогом Нелею Ковальчук вчора, 24 липня, в рамках вивчення культурної спадщини Львівщини відвідали музей-заповідник “Олеський замок”, де для них провели захоплюючу екскурсію кімнатами замку, ознвайомили з його історією та безцінними експонатами.

З прибуттям на територію Бущини привітав наших гостей зі сходу за дорученням голови райдержадміністрації Петра Мороза керівник апарату РДА Євген Кичурчак.
«Дуже приємно бачити у нас, в Галичині, у Буському районі юних українців зі сходу, де досі триває кровопролитна війна з російськими окупантами.
Ми повинні більше розповідати одне одному, які у нас є культурні, історичні та духовні надбання, традиції, спілкуватися поміж собою, тим самим розумітимемо наше спільне коріння, яке ще більше об’єднуватиме в єдиний український народ”, – зазначив Євген Кичурчак та вручив пластунам на згадку книжку “Буська земля”, яка повсякчас нагадуватиме їм про багатий історією і чудовими людьми Надбужанський край, а ще історичний альманах про наше лелече місто над Бугом.
«Ми дуже раді, що у нас налагоджується така чудова співпраця і сподіваємося на її продовження з місцевими пластунами. У нас склалися дуже тісні і давні стосунки, адже Пласт в Сєвєродонецьку існує уже двадцять років, а привіз його до нас В’ячеслав Чорновіл. І ми знаємо, що тут, на Львівщині, нам по-справжньому і завжди раді», – наголосила голова осередку НСОУ Пласт Станиці Сєвєродонецьк Неля Ковальчук.

Окрім замків туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини» (Олеський, Підгорецький, Золочівський), пластуни протягом трьох днів відвідають Свірзький та Старосільський замки. А ще Львівський обласний молодіжний центр, поспілкуються з представниками молодіжних громадських організацій, візьмуть участь в навчальних сесіях, тренінгах і семінарах за тематикою особистісного розвитку.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top