По новорічну ялинку до Буського лісгоспу

По новорічну ялинку до Буського лісгоспу

Щорічно працівниками ДП «Буське лісове господарство» з метою примноження та збереження природних ресурсів та з метою задоволення потреб населення в новорічних ялинках створюються спеціальні плантації новорічних ялинок, де в основному і проводиться їх заготівля. З метою сприяння підготовці відзначення Новорічних та Різдвяних свят ДП «Буський лісгосп» організовує торгівлю новорічними ялинками. Торгові майданчики вже змонтовані на території підприємства, де за значно нижчими цінами реалізовуються новорічні ялинки.

Спеціально засаджена ділянка ялицями – кожен охочий може вибрати новорічну красуню, яка йому припала до душі

 Святкові деревця можна придбати за адресою м. Буськ вул. Січових стрільців, 39 на території ДП «Буський лісгосп». “Як не прикро відзначити, не всі люди готові придбати лісову красуню. Дехто вважає, що ялинку можна отримати задарма, самовільно зрубавши її у лісі” , – розповідає виконувач обов’язки директора ДП “Буський лісгосп” Микола Яворський.  З огляду на це вважаємо за необхідне довести до відома громадян, що за незаконну рубку та заподіяну шкоду лісовому господарству передбачено суворе покарання згідно чинного законодавства. Згідно ст..65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за знищення лісових культур та молодняка передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в

На місці зрізаних ялинок дбайливі лісники насаджують молоді саджанці однорічки

розмірі від 85 до 170 гривень. Крім цього , згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року №665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяного лісу», за кожне зрубане хвойне дерево діаметром до 10 см. нараховується збиток в розмірі 247,83 грн.

Тож перш ніж підняти сокиру над ялинкою, задумайтесь: скільки вам може коштувати новорічна красуня придбана браконьєрським шляхом!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top