За новорічною ялинкою до Буського лісгоспу

По новорічну ялинку до Буського лісгоспу

Щорічно працівниками ДП «Буське лісове господарство» з метою примноження та збереження природних ресурсів та з метою задоволення потреб населення в новорічних ялинках створюються спеціальні плантації новорічних ялинок, де в основному і проводиться їх заготівля. З метою сприяння підготовці відзначення Новорічних та Різдвяних свят ДП «Буський лісгосп» організовує торгівлю новорічними ялинками. Торгові майданчики будуть створені   на території підприємства, де за значно нижчими цінами  буде реалізовуватись новорічна ялинка.

     Святкові деревця можна придбати за адресою м. Буськ вул. Січових стрільців, 39 на території ДП «Буський лісгосп» за наступними цінами: до 1 м. смереку 40 грн. сосна за 30 грн.. від 1,0-1,5 м. смерека 60 грн. , сосна 40 грн., від 1,5-2,0 м. смерека 80 грн., сосна 60 грн., 2,0-2,5 м. смерека 100 грн., сосна 70 грн.

Як не прикро відзначити, не всі люди готові придбати лісову красуню. Дехто вважає, що ялинку можна отримати задарма, самовільно зрубавши її у лісі. З огляду на це вважаємо за необхідне довести до відома громадян, що за незаконну рубку та заподіяну шкоду лісовому господарству передбачено суворе покарання згідно чинного законодавства. Згідно ст..65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» за знищення лісових культур та молодняка передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 гривень. Крім цього , згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року №665 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяного лісу», за кожне зрубане хвойне дерево діаметром до 10 см. нараховується збиток в розмірі 247,83 грн.            Тож перш ніж підняти сокиру над ялинкою, задумайтесь: скільки вам може коштувати новорічна красуня придбана браконьєрським шляхом!

Інженер охорони і захисту лісу Рабий С.В.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top