Побужанські школярі побували у навчальному центрі Національної гвардії України

Побужанські школярі побували у навчальному центрі Національної гвардії України

Вчора, 13 березня 18-ро учнів 9-11 класів Побужанської школи разом з класними керівниками побували у навчальному центрі національної гвардії України у м. Золочеві.

Присутні мали змогу побачити відеомонтаж підготовки курсантів до бойових дій. Військовослужбовці продемонстрували першу медичну допомогу при важких пораненнях та дозволили взяти в руки макети автоматів, гранат та пістолетів. Також відвідали комп’ютерний клас, клас дистанційного управління та радіозв’язку. Учні також мали можливість сісти за кермо танка та бойової машини, стріляти з лазерної зброї. Всі були приємно вражені, а завершили екскурсію смачним обідом військовослужбовця.

Прокуда Г.А., педагог-організатор

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top