Подарунки та щирі слова привітань до Міжнародного дня людей похилого віку

Подарунки та щирі слова привітань до Міжнародного дня людей похилого віку

З нагоди Дня людей похилого віку до немічних людей, що перебувають у хоспісному відділенні Олеської лікарні, вчора навідались із гостинцями  голова Буської районної ради Богдан Глова, заступник голови РДА Олег Ільків, керівник відділу культури та туризму Людмила Ціхоцька. Передали їм продукти, солодощі, книги, поспілкувалися та висловили свою підтримку.

У хоспісному відділенні зараз перебуває 25 одиноких людей, 10 з них – важкохворі.  Протягом року старе приміщення зазнало позитивних змін. Замінені усі вікна і двері на металопластикові, зробені нові санвузли, частково відремонтовані палати. До цієї доброї справи долучились місцеві фермери, Олеська селищна рада, Ожидівська, Кутівська сільські ради, 100 тис. грн виділили із районного бюджету. Як зазначив головний лікар Олеської лікарні Ярослав Сулипа, покращилась і якість харчування пацієнтів завдяки допомозі меценатів.

Тут ще чимало потрібно зробити. Насамперед, ремонту та утеплення потребує покрівля та фасад будинку. Зараз уже виготовляється проектно-кошторисна документація і на майбутній рік, як запевнив голова райради Богдан Глова, проект реконструкції буде поданий на конкурс ДФРР, до фінансування також будуть залучені кошти із районного бюджету.

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top