Поклін тобі, Тарасе!

Поклін тобі, Тарасе!

   З нагоди відзначення Дня народження Т.Г. Шевченка 17 березня в ДНЗ «Калинонька» смт.Красне  відбулося тематичне свято «Поклін тобі, Тарасе», яке підготували діти старшої групи «Сонечко» під керівництвом вихователів Дехтяренко О.В.,  Юськів М.В. та музичного керівника Ситник В.В.

Вихованці розповідали вірші, танцювали українські народні танці (танець хлопчиків з серпами, дівчаток з ліхтариками та українськими квітами), була проведена інсценізація про дитячі роки письменника, як Тарас хотів навчитися малювати, а також звучали пісні: «Зацвіла в долині червона калина», «Тече вода з під явора», «Садок вишневий коло хати» та козацький марш «Ми нащадки козаків», який прозвучав на завершення свята.

Гостею святкового дійства була учениця 7класу Красненської ЗОШ І-ІІІст  №2 Анастасія Діжак, яка виконала твір на  бандурі «Якби мені черевики».

У виступах переважала романтична лірика, патріотичні вірші, також прозвучали поезії присвячені Т.Г.Шевченку.

Минають роки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне.

Вікторія Ситник

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top