Посада директора держлісгоспу важлива. Майже стратегічна

Тема, яка актуальна кожного року

16 вересня у Києві відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора ДП»Буський лісгосп». Претендів на цю посаду було 6, серед них і теперішній тимчасово виконуючий обов’язки директора Микола Яворський. Переможцем конкурсу комісія визнала Романа Дудича.

18 вересня відбулися збори трудового колективу ДП «Буський лісгосп», на яких були присутні голова Буської районної ради та голова Буської РДА Петро Мороз. Працівники лісгоспу виступили проти призначення на посаду директора Романа Дідича і висловили бажання працювати і далі  під керівництвом Миколи Яворського.

Трудовий колекти в направив своє звернення голові Держлісагенства, голові Львівської ОДА, голові Буської РДА, голові Буської районної ради з проханням не допустити погодження на посаду директора лісгоспу Р.Дудича.Зображення (10)

Саме це звернення і стало предметом розгляду на засіданні Президії Буської РР. Правда, кворуму зібрати не вдалось. Члени Президії від ВО «Свобода» та «Батьківщини» не прийшли. Через відсутність кворуму не вдалось прийняти рішення про скликання позачергової сесії з цього питання.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора лісгоспу Микола Яворський розповів депутатам про те, що конкурс на заміщення проводився непрозоро, з порушеннями, не були допущені представники громадських організацій.

Під час обговорення усі присутні висловили думку, що позиція трудового колективу має бути врахована .

Голова РДА Петро Мороз запевнив, що проти волі людей не піде і погодження  буде підписане лише тоді, коли не буде спротиву працівників лісгоспу.

 

А тим часом

У Львівській області запровадять електронний облік деревини


На кожній колоді встановлять бірку.

В області посилять боротьбу з незаконною вирубкою лісу. Серед запланованих заходів – запровадження електронного обліку деревини та обладнання GPS-трекерами лісовозів. Про це йшлося під час засідання Колегії облдержадміністрації, яке відбулося сьогодні, 24 вересня.

За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, на усіх державних лісогосподарських підприємствах області запровадять 100% облік деревини. «На кожній колоді встановлять бірку, номер якої вноситиметься у єдину електронну систему. Транспортуватимуть лише обліковану деревину», – анонсував Анатолій Дейнека.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top