Повага та шана нашим захисникам

Повага та шана нашим захисникамIMG_20150911_123009 (1)

У Переволочному односельчани  влаштували свято для свого земляка учасника АТО – Петра Миколайовича Гузара, бійця 72 протитанкової бригали (м.Донецьк), який прийшов у відпустку. Зустрічали героя-військовика у рідній школі.

Голосний переспів церковного дзвону скликав усіх до церкви. Після літургії отець Степан Собків відслужив молебень за здоров’я Петра Гузара. Слова щирої молитви за наших захисників, за мир і спокій в Україні з піднесених угору сердець линули до Господа. О.Степан поблагословив солдата і вручив йому подарунок від громади села.

А рідна школа зустріла свого колишнього учня дзвінкоголосим дитячим привітанням. Директор школи Н.Ушкало у своєму виступі відзначила, що випускники  школи стали у лави захисників України і з честю виконали і виконують свій священний обов’язок перед країною. У словах директора відчувалася гордість за своїх учнів. Школярі 5-8 класів виступили перед воїном з літературно-музичною композицією «Слава, вам, Герої України». Дівчата 8-9 класів подарували власноруч сплетені обереги, а наймолодші школярики передали усім бійцям 72 бригади малюнок-плакат, на якому красуються їхні дитячі долоньки і щирі сердечні побажання для своїх захисників.

Схвильований та розчулений Петро Миколайович розповів учням про вірну солдатську дружбу. «Щомиті кожен з нас відчуває міцне плече і щиру руку побратимів. Будь-яка річ, виготовлена дитячими руками для нас, солдатів, найдорожча, бо всі ми родом з дитинства. Далеко від дому я часто згадую слова мами й батька « Ніколи не погрішити супроти свого сумління і честі. Я буду служити вірно Україні, а ви , діти, добре вчіться, щоб служити знаннями своєму народові».

Проводжали героя усім селом та з наказом – повернутися живим!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top