Працівники державної лісової охорони ДП “Буське лісове господарство” спільно з полісменами проводять спільні патрулювання на території лісових масивів Буського району 

Працівники державної лісової охорони ДП “Буське лісове господарство” спільно з полісменами проводять спільні патрулювання на території лісових масивів Буського району

Нагадаємо, що із суботи, 4 квітня, на території Львівської області діє заборона на відвідування населенням лісових масивів, зон відпочинку на території держлісфонду, торфовищ, в’їзду до них транспортних засобів.

Таке рішення прийнято з метою дотримання карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням розповсюдження коронавірусної інфекції, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».
Триватиме заборона до стабілізації епідеміологічної ситуації та на період високого та надзвичайно високого класів пожежної безпеки.
Прийнято таке рішення Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та державними лісогосподарськими підприємствами також з метою недопущення виникнення пожеж в екосистемах області.

Працівники державної лісової охорони ДП “Буське лісове господарство” спільно з працівниками Буського відділення Національної поліції проводять спільні патрулювання на території лісових масивів Буського району з метою контролю за дотриманням встановлених обмежень та притягувати порушників до встановленої законом відповідальності.

Прес-служба ДП “Буське лісове господарство”

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top