Працівники ДСНС провели профілактичні розяснення щодо безпеки населення у селі Ожидів Буського району

Працівники ДСНС провели профілактичні розяснення щодо безпеки населення у с. Ожидів Буського району

Від початку року спостерігається невтішна статистика зростання кількості загиблих осіб на пожежах та водоймах…

На території Львівської області з початку року виникло 1120 пожеж в природніх екосистемах,що більше ніж на 70 відсотків ніж минулого року, на теренах Львівщини загинуло 41 людей на водоймах з них 7 дітей.

Від початку року спостерігається невтішна статистика зростання кількості загиблих осіб на пожежах та водоймах. Задля забезпечення безпеки населення рятувальники спланували проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів та навчання серед населення, кінцевим результатом яких має стати підвищення рівня освіченості громадян у сфері особистої безпеки.

Тому, з метою попередження виникнення пожеж, зменшення кількості травмованих і загиблих та мінімізації збитків від пожеж, рятувальники разом з представниками Буської РДА, Ожидівської сільради, працівниками Буського РЕМу, 20 серпня здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання населення та держустанов села Ожидів Буського району.

Профілактичні бесіди провели із членами малозабезпечених та багатодітних сімей, а також із самотніми людьми, які як ніхто інший потребують додаткової уваги та опіки. Відбулась розмова-розяснення із малюками та колективом ДНЗ “Казка”, місцевим фельдшером та керівництвом Ожидівської школи. З працівниками ДНЗ вогнеборці поспілкувались про порядок використання вогнегасника та основні дії при виникненні пожежі. Під час відпрацювання з населенням проведена робота щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на природі, також зроблено акцент на забороні спалювати сухостій та дотримання правил поведінки на воді.

Під час заходу фахівці пожежно-рятувальної справи обговорили із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Мешканці отримали пам’ятні листівки, де вказано основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання, правила поведінки під час купання та правила поведінки під час відпочинку на природі. Селян проінформували про основні правила пожежної безпеки, а також провели профілактичні бесіди щодо виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, чи дитячі пустощі з вогнем.

Детальніше про цю подію, слухайте у Новинах на Буському Радіо 87.5FM

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top