Працівники культури Бущини побували на виставі у театрі ім.Заньковецької

Працівники культури Бущини побували на виставі у театрі ім.Заньковецької

21 червня  працівники культури Бущини мали чудову нагоду побувати у м.Львові, відвідати Національний академічний український драматичний театр ім.М.Заньковецької.

Вистава “Украдене щастя” за п’єсою І. Франка, ця історія любовного трикутника відома багатьом.Та своїм  багатим сюжетом, глибоким емоційним навантаженням не втрачає актуальності і сьогодні.  Ні на хвилину не можливо було відірвати погляду від магічної сцени, яка зачаровувала не тільки  вишуканими  декораціями, а насамперед яскравою професійною грою артистів.Сидячи в кріслі ми із щемом у серці  переживали за розбиті долі, по – справжньому співчували   героям Миколі, Анні, Михайлу, які так ревно і переконливо  захищали своє право на крихке, але щастя… На жаль, шматочок солодкого щасливого життя в гріху закінчується трагічно…  Кожен із нас задумався над тим,  чи варто іноді повертати ті  радісні моменти уже утраченого кохання, чи принесуть вони нам повне задоволення в теперішньому житті, адже недаремно кажуть: “На чужому нещастю свого щастя не побудуєш”.  Вдячні глядачі щиро аплодували та довго не відпускали із сцени заньківчан, яким щиро по – батьківськи вийшов на сцену подякувати режисер – постановник народний артист України Федір Стригун. До речі, він турботливо спостерігав за грою своїх акторів із залу. Приємно нам було зустріти в театрі наших колег, учасників Народного аматорського театрального колективу Народного дому с.Задвір’я.

Інформація районного відділу культури та туризму Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top