Працівники культури Бущини побували на виставі у театрі ім.Заньковецької

Працівники культури Бущини побували на виставі у театрі ім.Заньковецької

21 червня  працівники культури Бущини мали чудову нагоду побувати у м.Львові, відвідати Національний академічний український драматичний театр ім.М.Заньковецької.

Вистава “Украдене щастя” за п’єсою І. Франка, ця історія любовного трикутника відома багатьом.Та своїм  багатим сюжетом, глибоким емоційним навантаженням не втрачає актуальності і сьогодні.  Ні на хвилину не можливо було відірвати погляду від магічної сцени, яка зачаровувала не тільки  вишуканими  декораціями, а насамперед яскравою професійною грою артистів.Сидячи в кріслі ми із щемом у серці  переживали за розбиті долі, по – справжньому співчували   героям Миколі, Анні, Михайлу, які так ревно і переконливо  захищали своє право на крихке, але щастя… На жаль, шматочок солодкого щасливого життя в гріху закінчується трагічно…  Кожен із нас задумався над тим,  чи варто іноді повертати ті  радісні моменти уже утраченого кохання, чи принесуть вони нам повне задоволення в теперішньому житті, адже недаремно кажуть: “На чужому нещастю свого щастя не побудуєш”.  Вдячні глядачі щиро аплодували та довго не відпускали із сцени заньківчан, яким щиро по – батьківськи вийшов на сцену подякувати режисер – постановник народний артист України Федір Стригун. До речі, він турботливо спостерігав за грою своїх акторів із залу. Приємно нам було зустріти в театрі наших колег, учасників Народного аматорського театрального колективу Народного дому с.Задвір’я.

Інформація районного відділу культури та туризму Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top