Працівники українських спиртзаводів перекрили міжнародні траси. На Львівщині акція протесту відбулася на трасі Київ-Чоп біля села Великосілки

Працівники українських спиртзаводів перекрили міжнародні траси. На Львівщині акція протесту відбулася на трасі Київ-Чоп біля села Великосілки

Безстрокову акцію протесту оголосили працівники всіх українських спиртзаводів, які входять до складу державного підприємства «Укрспирт». Ініціювала акцію – профспілка ДП «Укрспирт».

Зранку, 14 червня, акції протесту та перекриття автомагістралей відбулися у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Волинській, Чернівецькій, Тернопільській, Сумській, Рівненській та Вінницькій областях.

На Львівщині акція протесту відбулася на трасі Київ-Чоп біля села Великосілки Кам’янка-Бузького району і села Угерсько Стрийського району. На протест вийшли працівники Сторонибабського, Вузлівського, Борокського, Рава-Руського, Суходольського та Лопатинського МПД, повідомляє zik.ua

Працівники українських спиртозаводів перекрили міжнародні трасиНа кілька хвилин протестувальники перекрили рух трасою, пройшовши з плакатами пішохідним переходом. Такі ж акції відбулися на міжнародній трасі Львів-Тернопіль, автомобільних дорогах Івано-Франківськ-Чернівці та Київ-Харків.

Як пояснюють профспілкові діячі, причина акції – намагання податківців стягнути з підприємства штрафні санкцій на суму 186,7 мільйони гривень і, як наслідок, арешт всіх банківських рахунків «Укрспирту».

«Державна фіскальна служба наклала на наше підприємство, ДП «Укрспирт», – «драконівську контрибуцію» у розмірі майже 187 мільйонів гривень, – каже Василь Кривачук, голова профспілки Вузлівського МПД ДП «Укрспирт». – Окрім ймовірного колапсу наших підприємств, на межі прірви опиняться і горілчаники, і винороби, і працівники аграрної галузі».

Арешт рахунків може призвести до зупинки заводів, – вважають протестувальники. Листи-попередження не допомогли, а тому спиртовики вдалися до радикальніших методів.

«Держава не дає працювати державному підприємству, – каже Ростислав Кошарецький, голова профспілки Сторонибабського МПД ДП «Укрспирт». – Ми вимагаємо розблокування рахунків ДП «Укрспирт». Бо через це блокування підприємство може просто зупинитися. Немає коштів ні на заробітну плату, ні обігових коштів, ні на розрахунок з постачальниками за енергоресурси, зерно, тощо».

Як планують у профспілці, наступним етапом страйку стане масова акція протесту у Києві.

zik.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top