Представник Бущини Єлизавета Рипська представила проект «Операція «Реінкарнація» у фіналі обласного проекту «Ідея змінює країну»

Представник Бущини Єлизавета Рипська представила проект «Операція «Реінкарнація» у фіналі обласного проекту «Ідея змінює країну»

Впродовж двох днів, 1 та 2 грудня, учасники обласного Форуму ідей в межах проекту «Ідея змінює країну» працювали спільно з модераторами над власними ініціативами за методикою проектного менеджменту.

Зокрема: вивчали основи командоутворення та піар проекту; пізнавали корисність зв‘язків, пошук партнерів та ресурсів; заповнювали проектну заявку та практикували публічний захист.
У вечірній час учасники працювали в групах із менторами – спеціалістами у сферах урбаністики, культури, створенні молодіжних просторів та неформальної освіти.
Серед 25 фіналістів проекту була і наша надбужанка Єлизавета Рипська, голова учнівського парламенту, учениця НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка», яка презентувала екологічно-розважальний проект «Операція «Реінкарнація».
Суть проекту Єлизавети полягає в тому, щоб реставрувати, оновити та доповнити пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення у Буську новими деталями.
Для прикладу, провести оновлення пішохідних та створення велосипедних доріжок, встановити столики для пікніка, нові сміттєві урни, що передбачають сортування сміття для переробки.
І хоча проект не здобув перемоги, проте Єлизавета отримала масу позитивних емоцій, шаленого драйву, знайшла нових друзів, дізналася багато корисного, аби наступного разу таки здобути бажану перемогу.

Довідково:
Проект «Ідея змінює країну» тривав упродовж жовтня-листопада 2018 року.
Організатори проекту – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української Молоді в Україні та Львівський обласний молодіжний центр

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top