Представники Бущини побували у Львівській опері на кантаті-симфонії “Кавказ

Представники Бущини побували у Львівській опері на кантаті-симфонії “Кавказ”

У Львівській опері симфонією “Кавказ” 9 березня відзначили 205-у річницю з дня народження Тараса Шевченка. Серед глядачів, що мали змогу оцінити виступи талановитих митців і авторський задум, були й представники Бущини на чолі з заступником голови РДА Тетяною Сай.

“Ми знаємо історію написання поеми Кавказ, яка була приурочена до боротьби народу Кавказу проти російського поневолення, це були часи коли народ Кавказу виборював право жити на своїй землі і ця тема дуже зачепила Кобзаря. Музику до поезії написав Станіслав Людкевич. Вперше симфонія зазвучала у Києві у 1941 році, це за два місяці до початку війни. Цей захід є символічним, бо слова “Борітеся – поборете” є сьогодні для нас дуже важливими”, – зазначила в.о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Леся Корнат.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top