Представники Бущини вдало виступили у обласному турнірі з гри бочче серед людей з ураженням опорно-рухового апарату 

Представники Бущини вдало виступили у обласному турнірі з гри бочче серед людей з ураженням опорно-рухового апарату

5 листопада 2017 року Члени РСКІ «Вікторія» та Буської РАІ ЛОАІ ВОІ СОІУ взяли участь в Львівському обласному турнірі з бочче серед клубних команд спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проводився в м. Львові.

Наші інваспортовці виступити гідно , здобувши перші та другі місця особисто, та ІІ командне місце з семи команд області, які взяли участь в змаганнях.

Буський район представляли такі спортсмени : Підгірний Андрій, Слівінський Роман та Ігнат Олександра. Здобули особисті нагороди : Підгірний Андрій – ІІ місце, Слівінський Роман – ІІ місце , Олександра Ігнат – І місце.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top