Представників органів місцевого самоврядування району привітали з професійним святом 

Представників органів місцевого самоврядування району привітали з професійним святом 

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування.Це професійне свято усіх, хто працює у сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців.

У Буському районі є 24 сільських ради, 2 селищні та одна міська рада.У кожну із них входить чисельний депутатський корпус, 34 районні обранці входять у склад Буської районної ради, є у нас і 2 обласні депутати.

7 грудня у сесійній залі Буської районної ради відбулалась урочистість з нагоди свята.

Представників органів місцевого самоврядування привітав голова Буської РДА Петро Мороз та вручив Подяки за плідну працю та сувеніри. У вітальному слові подякував усім за важливий внесок у розвиток району та відзначив, що саме завдяки хорошій співпраці у районі за 3 роки збудовано та реконструйовано найбільшу кількість соціальних обєктів за усю історію Незалежної України.

Усіх колег привітав і голова Буської районної ради Богдан Глова та вручив сувеніри із логотипом Буської районної ради.

Голова асоціації місцевих рад району Олег Коваль побажав своїм колегам оптимізму та здійснення усіх планів та задумів.

Мистецький дарунок підготували працівники районного відділу культурсни. У залі звучали пісні у виконанні Стефанії Панькевич, Олесі Середи та народного ансамблю пісні та музики “Перевесло”.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top