Прес-тур: в Буському районі побували журналісти центральних і регіональних ЗМІ

Прес-тур: в Буському районі побували журналісти центральних і регіональних ЗМІ

13 грудня, в рамках прес-туру Львівщиною, у Буському районі побували журналісти центральних і регіональних ЗМІ.
Зустрічали та супроводжували представників українських мас-медіа перший заступник голови РДА Олег Ільків та заступник голови районної ради Роман Фурда.
Керівники передали вітання журналістам від голови РДА Петра Мороза та голови райради Богдана Глови, розповіли про видатних людей, пам’ятки історії та архітектури, інвестиційний і людський потенціал Буського району, про співпрацю, яка склалася між органами влади з районними ЗМІ – часописом «Воля народу» і Буським радіомовленням.

«Для нас надзвичайно важливим є сьогодні Ваш візит на терени Буського району. Бо найкращий спосіб донести інформацію про наш край, його потенціал до усіх куточків України – це запрошувати журналістів, представників інших регіонів, які на власні очі можуть бачити, як все є насправді: гостинність наших людей, їх талановитість, багату природу, стан і перспективи розвитку економіки, сільського господарства, туризму, результати залучення інвестицій», – зазначив під час обміну думками Олег Ільків.
Поспілкувалися з своїми колегами та поділилися досвідом головний редактор часопису «Воля народу» Микола Іванців і директор Буського радіомовлення Євген Ярема.
Ціла низка позитивних вражень залишилася у журналістів після відвідин тепличного комплексу з вирощування овочів та салатів ТзОВ «Галіція Грінері». Це єдине підприємство в Україні на сьогодні, де вирощують різні види салату за методом сухої гідропоніки.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top