Презентація книги Михайла Зозулі та Романа Бучка “Яблунівка крізь віки” відбулась 11 березня

11 березня у Буській районній бібліотеці ім.Івана Котляревського відбулася презентація книги місцевих краєзнавців Михайла Зозулі та Романа Бучка «Яблунівка крізь віки».

Провела захід директор Буської ЦБС Оксана Стецик.

«Яблунівка крізь віки» – досить об’ємний історико-краєзнавчий нарис про село Яблунівка Буського району, написаний з використанням численних документальних джерел та розповідей очевидців. У книзі детально відображена історія села від найдавніших часів і до наших днів. Про історію написання, впорядкування та виходу у світ цієї книги усім присутнім захоплююче розповіли автори – Михайло Зозуля та Роман Бучко. Вони – часті гості районної книгозбірні.

А з нагоди народження нової книги про край до бібліотеки завітало чимало гостей:   голова районної ради Богдан Глова , перший заступник голови РДА Олег Ільків, керівник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, Яблунівський сільський голова Надія Романюк,  освітяни, працівники відділу культури, краєзнавці, члени товариства «Бужани», мешканці Буська та Яблунівки, депутати Яблунівської сільської ради та меценати, які долучилися до виходу у світ цієї книги.
Розмова видалася цікавою на насиченою. Учасники заходу не скупилися на слова вдячності.
У своїх виступах вони дякували авторам за те, що ті роблять неоціненний вклад у написання літопису рідної землі, адже кожне наше село має свою історію і вартує того, щоби про нього написати. І саме завдяки таким книгам ми збережемо нашу історичну та родову пам’ять.

/Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ/

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top