Привітання голови райдержадміністрації Петра Мороза з Днем Незалежності України

Привітання голови райдержадміністрації Петра Мороза з Днем Незалежності України

Дорогі краяни!
З проголошенням незалежності України, 24 серпня 1991 року, втілилась в реальність мрія народу нашої держави про вільний і самостійний розвиток. Цей день визначив долю людей і майбутнє нашої країни не на одну сотню літ.
Зараз, коли триває війна на сході нашої держави, розуміємо, що нашу незалежність треба вміти ще й зберегти, захистити. І це потрібно робити щоденно, аби відстояти своє право на вільну країну, на демократичне європейське життя.
Ми схиляємо голови перед загиблими героями «Небесної сотні», тисячами захисників України, які полягли на полі бою в боротьбі з російськими окупантами. Вони усі віддали своє життя за нас з вами, за своїх батьків, дітей, за рідну землю, за майбутнє Української держави, за право гордо називати себе «Українцем», розмовляти рідною мовою, відчувати себе громадянином.
Заради їхньої світлої пам’яті у цей непростий для держави час кожен з нас має зробити все можливе, аби на нашій землі запанував мир і спокій, аби спільними зусиллями ми захистили нашу незалежність.
Слава українському народові! Слава кожному з Вас! Слава Україні!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top