Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності від Народного депутата України Михайла Бондара

Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності від Народного депутата України Михайла Бондара

Дорога громадо, шановні українці!
Щиро вітаю Вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності!
Цьогоріч незалежна Україна відзначає свою 28-му річницю. З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, з іншого – ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі після довготривалих десятиліть бездержавного минулого.
Сьогодні, Українська держава відзначає свою незалежність у непростих умовах. Та у складний час зовнішньої агресії наша нація стає міцнішою. Ми готові платити за свою свободу найдорожчу ціну та свято берегти пам`ять про всіх, хто здобув її для нас – відомих і безіменних борців за волю України.
Користуючись нагодою, хочу подякувати кожному хто підтримав мене цьогоріч на виборах до Верховної ради України, я відчував вашу підтримку, вашу довіру, вашу дружбу і я зроблю все можливе, щоб вам ніколи за мене не було соромно, я завжди стоятиму на варті й обороні нашої мови, нашої церкви, «нашої з вами, друзі, неньки»- Незалежної України.
Та насамперед хочу привітати зі святами та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України.
Закликаю усіх Камянчан, Бродівчан, громади Буська та Радехова вічно пам’ятати тих Героїв, які життям заплатили за наше мирне небо і спокій на рідній землі.
Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми добре зрозуміли, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни.
Нашій молодій державі – 28! Багато змінилося за ці роки: ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими… Ми доводимо свою спроможність вирішувати найскладніші проблеми. Але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу.
Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну .
У ці святкові дні бажаю миру, добробуту, міцного здоров’я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях.

Ваш,
Народний депутат України
М.Л.БОНДАР

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top