Прийди коляда напередодні Різдва!

Прийди коляда напередодні Різдва!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Рік іще один Господь подарував

Прожити в мирі, злагоді й здоров’ї

Від зла й біди нас оберігав,

І зігрівав безмежною любов’ю

         Продовжуючи святкування циклу зимових свят, педагоги та діти старшої групи «Сонечко» ДНЗ “Калинонька” селища Красне запросили батьків на святкування свята Різдва до дошкільного закладу.

         Музична зала перетворилась на затишну домашню оселю з різдвяним столом з національними стравами та яскраво прибраною ялинкою. Господиня радо зустріла і привітала дітей та батьків, нагадала їм традиції святкування свята Різдва в Україні.

         У виконанні дітей прозвучали зимові пісні, колядки та щедрівки. Діти з захопленням грали в українські народні ігри. А потім завітали колядники з побажаннями щастя та здоров’я, миру та добробуту всім у цьому році.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

         Кульмінацією цього свята став прихід святкового вертепу з різдвяною зіркою, які прославляли свято, господарів та веселили всіх присутніх.

         Проведення цього свята є щорічною традицією дошкільного закладу і має на меті ознайомлення дітей з народними  святкуваннями, об’єднання педагогічного, дитячого та батьківського колективів, прищеплення любові до рідної країни, її звичаїв та традицій, які сягають у глибоку давнину, є стійким елементом української історії і культури. Тому все довкілля, все те, що нас оточує –  це наслідок минулих подій, а в тому що відбувається зараз і народжується наше майбутнє.

  Вікторія Ситник,

                                                                     завідувач ДНЗ  «Калинонька»

смт. Красне

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top