Призовників Львівщини урочисто відправили у навчальні центри та військові частини. Серед них четверо бущан

Призовників Львівщини урочисто відправили у навчальні центри та військові частини. Серед них четверо бущан

12 квітня, більше сотні юнаків з Львівщини, яких призвали на строкову військову службу, вирушили у навчальні центри та військові частини різних областей України. Загалом, до війська цієї весни підуть 770 хлопців із Львівщини. Їх розподілдяють у Національну гвардію, Прикордонну службу та Збройні сили України.

У числі призовників до місця несення служби відбули і четверо надбужанських хлопців: Назар Логін з Кізлова, Назар Павлишин з Заболіття, Юрій Сірий з Соколівки та Ростислав Пилипчук з Задвір’я.
На обласному збірному пункті їх супроводжували: т.в.о.військового комісара Віталій Крук та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай.

«Ми свідомі того, що ми є свідками формування міцної, дієздатної армії. Призовники спершу пройдуть навчання, а потім їх скерують по різних частинах. Жодного призовника в зону АТО відправляти не будуть», – зауважила керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська.

Найкраще призовний план виконали у Радехівському, Сокальському, Городоцькому та Буському районах.

«Є, на жаль, такі міста, в яких провалили підготовчий період призову. Серед них, зокрема, Львів та Червоноград. Основний ресурс, що є у місті Львові мусимо перекривати ресурсом області. На мою думку, це несправедливо щодо хлопців, які живуть у різних районах Львівщини. Хочеться також звернутись до призовників, щоб були більш свідомими і прийшли у свої військові комісаріати. Окрім того, усі, хто має намір працювати в органах державної влади, проходитимуть спецперевірку через військові комісаріати», – наголосив військовий комісар Львівського обласного військкомату полковник Олександр Тіщенко.

Зазначимо, за підсумками попередніх років Львівська область була серед лідерів у західній Україні за рівнем виконання призовного плану.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top